15. Pühapäev 02.08.2020

Pühapäev oli jätk laupäevale ja möödus peamiselt koduste valgete seinte vahel iseenda sisemaailma uurides, avastades ja puhastades ning patareisid veelgi suurema heatahtlikkusega laadides.

Rakendades Ingvar Villido poolt loodud: Teadliku Muutuse Kunst'i tehnikaid ja tema poolt õpetatavaid Babaji kriya jooga tehnikaid, olen otsustanud vabaneda oma elus kõigist, nii halbadest kui headest, emotsioonidest ja vabaneda kõigist elu suunavatest mõttemustritest ehk kontseptsioonidest, et lõpuks saada tuttavaks selle Minaga, kes kogu oma lihtsuses ja heatahtlikkuses jääb alles pärast emotsioonide ja kontseptsioonide vabanemist.

Ma ei ole enam nõus sellega, et võin meeltesegaduses arvata, et keegi teine on minu rahulolematuses süüdi ja mina ei saa selles suhtes mitte midagi ise paremaks teha. Ma ei ole enam nõus, et minu elu võib kõigi teiste emotsioonide hulgas pääseda juhtima laiskuse emotsioon, hirm eksimise ees, kadedus, kibestumine, pettumused, hukkamõistmine. Samuti ei ole ma nõus tegema ühtegi asja positiivsete emotsioonide tagaajamise nimel, kuna see karikas on ju nagunii täitmatu. Nagu oleks anuma põhjas auk, mille kaudu kõik sinna valatud positiivsed emotsioonid haihtuvad ja alles jääb vaid pettumus asjaolu üle, et meeldiv kogemus on asendunud mälestusega, mis omakorda kannustab katkematult uusi positiivseid emotsioone tagaajama asjatus lootuses need püsivaks kogemuseks muuta. Ja kõige vähem olen ma nõus laskma mõtetel nagu "ma ei saa hakkama", "ma ei ole piisavalt hea" , "see on alati nii ...", "kindlasti juhtub nii ..." jne jne jne luua seda, mis minu elus juhtub ja on. 
...

Kui kaua see puhastumine aega võtab või kas see ongi võimalik? .... elame näeme .... üks päev korraga :) ... täpset plaani ja ettekujutust asjad edasisest edenemisest ei ole... on vaid otsus ja on tänane hetk.
Eelmine
14. Laupäev 01.08.2020
Järgmine
16. Esmaspäev 03.08.2020