Elul on tihti põnevaid üllatusi varuks, kui neid vaid õigel hetkel märgata ja julgeda neist kinni haarata.

Minu pigem reaalainelise haridustee taustal on mul ometigi kusagil sügaval sisimas olnud alati äratundmine, et ühel heal päeval hakkan kirjutamisega tegelema. Ühelt poolt küll väga oodatud ja igatsetud, kuid samas täiesti ootamatul avaneski mulle 2012 aastal võimalus koostöös Petrone Print kirjastusega kirjutada raamat „Minu Filipiinid.“ Sellel hetkel oli see ikka tõesti kui täiesti tundmatus kohas pea ees vette hüppamine. 

Kirjutamise protsess elas läbi oma tõusud ja mõõnad kuid lõpuks 2014. aasta mai kuus raamat ilmavalgust nägi ja on sellest alates paljudele lugejatele nii suurt rõõmu ja äratundmist pakkunud, kui ka ülevoolavat pettumust valmistanud. 

Kõlanud on arvamusi, nii "üks parimaid Minu seeria raamatutest," kui ka "üks igavamaid Minu seeria raamatutest." Eks ta sõltub, kes mida raamatust endast ja „Minu ...“ sarjast üldisemalt oodanud on.


Aitähh kõigile, kes oma ausaid muljeid avalikult või minuga otse jaganud on. Mul on olnud ääretult hea meel, et raamatu ridade vahele põimitud "elu on lill" väljendi taga olev positiivne elurõõm  ja ellusuhtumine on olnud ka raamaturidadelt äratuntav ja pakkunud inspiratsiooni hetki nii mõnelegi lugejale! 


Tänaseks on paberkandjal trükitud 2000 raamatut läbimüüdud.  "Minu Filipiinid" on saadaval veel vaid e-raamatuna. Paberkandjal raamatuid saab kindlasti leida järelturult ja loomulikult raamatukogudest. Ja kes kusagilt ei leia, siis võin soovi korral enda käes olevat eksemplari lugemiseks laenata.

Siia lehele olen koondanud esmalt videod, mida olen raamatus maininud, lisaks täiendavaid blogitekste hilisematest külastustest Filipiinidele, aga ka  netiavarustest leitavad avalikud arvamused raamatu kohta ja muud teemakohast infot (saavad avalikuks varsti). Lisan siia ka (millalgi lähiajal) selle täiendava kauaoodatud postituse, mida mitmed lugejad pärast raamatu viimase lehekülje sulgemist on võtnud vaevaks mulle kirjutada ja otse küsida: „Aga mis siis edasi sai? Millal raamatu II osa tuleb?“