Elu hetk - hetked, mil lahenduse ilmnemiseks piisab vaid taotlusest

Täna tõdesin korduvalt, kuidas tuleb vaid oma soov lendu lasta ja maailm aitab sellel realiseeruda.

Esimese juhus seisnes selle, et järsku meenus mulle üks hiljuti juhuslikult raadiost kuuldud 2 Quick Start'i laul. aga paraku ei suutnud ma meenutada selle laulu pealkirja. Jäin mõttes juurdlema laulu pealkirja osas, aga mälus meenusid vaid kõikide teiste vanast ajast tuntud laulude pealkirjad ja sõnad, aga mitte selle konkreetse laulu omad. Meenus see laul aga just sõnumi pärast, mida ta endas sisaldas. Igatahes ... jätkates autosõitu, suutsin juba selle laulu uuesti unustada, kui napilt 5 minuti pärast, alates laulu esialgsest meenumisest, just täpselt see  sama laul hakkaski raadios kõlama. Tänasin rõõmsal meelel universumit sellele teadasaamisele kaasa aitamise eest!

Teine mõnus juhus oli peagi pärast seda kui noorem tütar oli esitanud mulle üleskutse, et kas ma palun kutsuksime kedagi tema sõpradest meile külla. Noogutasin vaikselt, et see tõesti oleks vahva plaan, aga reaalselt midagi veel ära teha ei suutnud selle asja korraldamiseks. Ometigi ei läinudki kuigi kaua aega mööda, kui juba helistas sõbranna ja teatas, et tema laps sooviks väga minu lapsele külla tulla. Helistamise hetkel olin väga sobivalt toidupoes, et kaasahaarata üks koogitükk ja minna koju oodatud ootamatuid külalisi ootama.

Selliseid pisikesi juhtumeid oli veelgi, kus tajusin igati looduse toetavat jõudu asjade sujuvaks kulgemiseks. Aitähh universum!
Eelmine
Elu hetk - eluonlill.ee algus
Järgmine
Elu hetked - millele keskendud, seda ka saad