6. Reede 24.07.2020

Täna tõdesin korduvalt, kuidas tuleb vaid oma soov lendu lasta ja maailm aitab sellel realiseeruda.

Esimese juhusena meenus mulle hiljuti juhuslikult raadiost kuuldud 2 Quick Start'i laul. Paraku aga mitte laulu pealkiri. Jäin mõttes juurdlema laulu pealkirja osas, kui meenusid vaid kõikide teiste vanast ajast tuntud laulude pealkirjad ja sõnad, aga mitte selle konkreetse laulu omad. Meeles oli see laul, kuna sellel kuulmise hetkel kuidagi eriliselt kõnetas oma ajahetkes mind. Igatahes ... jätkates autosõitu, suutsin juba selle laulu uuesti unustada, kui napilt 5 minuti pärast sama laul hakkaski raadios kõlama. Tänasin rõõmsal meelel universumit selle meeldetuletuse eest. 

Teine mõnus juhus oli peagi pärast seda kui noorem tütar esitas üleskutse, et kas me palun kutsuksime kedagi tema sõpradest meile külla. Noogutasin vaikselt, et see tõesti oleks vahva plaan, aga reaalselt midagi veel ärateha ei suutnud selle asja korraldamiseks. Ometigi ei läinudki kuigi kaua aega mööda, kui juba helistas sõbranna ja teatas, et tema laps sooviks väga minu lapsele külla tulla. Helistamise hetkel olin väga sobivalt toidupoes, et kaasahaarata üks koogitükk ja minna koju külalisi ootama. 

Selliseid pisikesi juhtumeid oli veelgi, kus tajusin igati looduse toetavat jõudu asjade sujuvaks kulgemiseks. Aitähh universum!
Eelmine
5. Neljapäev 23.07.2020
Järgmine
7. Laupäev 25.07.2020