9. Esmaspäev 27.07.2020


Täna tunnen tänulikkust ja rõõmu vahelduseks ka kodusemas keskkonnas toimetamisest!
Olen viimase aasta jooksul üritanud luua mingitki süsteemsust oma väga eriilmeliste tegevuste (majapidamine, tegevused lastega ja kodune söögivalmistamine, finantsarvestuse ja turunduse valdkonna töö kodukontoris, eluonlill.ee keskkonna arendus, plaan raamatuid kirjutama hakata, enda isiklikku võimekuse arendamine tulevikus lastekasvatuse valdkonnas tööd teha, joogapraktikad ja  füüsiline treening ja muidugi kaaslane oma kaaslasele) keskel orienteerumiseks ja pinnal püsides edasiliikumiseks.

Selles tegevuste virrvarris on läbipõlemist aegade jooksul ikka omajagu ettetulnud, et mitte öelda, et see siiani üsna püsiv nähtus on olnud.

Tänase päeva kogemus, aga annab lootust, et pime tunnel on saamas valgustatud ja edasine kulgemine  on omandamas süsteemsust, milles on selged nii eesmärgid, nendeni viivad tegevused kui ajaline raamistik asjade tehtud saamiseks. 

Olen tänulik elu õppetundidele, mis on andnud mõista, et vanamoodi enam edasi minna ei saa ja on motiveerinud edasiseks kulgemiseks sisseviima olulisi muudatusi.  
Eelmine
8. Pühapäev 26.07.2020
Järgmine
10. Teisipäev 28.07.2020