3. Teisipäev 21.07.2020


Olen juba pikemat aega tajunud, et kõige olulisem asi, mis ma oma füüsilise keha heaks peaksin tegema, on suurem liikumisaktiivsus ja ehk ka regulaarne treening. Paraku aga nagu ikka kõigi nende suurepäraste teadmistega parimast lahendusest ... millegipärast kategoriseeruvad nende elluviimised ikka sageli edasilükkatavate tegevuste lahtrisse!
Linnakorteri elanikuna avanes mulle täna ootamatult suurepärane võimalus minna Lilleoru kogukonna tarbeks valgeid sõstraid korjama. Koos kolmeaastase tütrega terve päeva õues veetnuna, kahe põõsa jagu marju korjanuna oma küürutamisest, kükitamisest ja ringiliikumisest kangeks jäänud lihaseid tundes taipasin ühel hetkel tänulikult, et sellised elus praktilisi liikumist ja füüsilist pingutust nõudvad tegevused on hoopis see, mida kõige rohkem oma ellu vajan. Planeeritud ja süstematiseeritud treeningud võivad olla, aga regulaarset liikumisaktiivsust sisaldav eluviis peab olema!
Õhtul rõõmsa ja tänulikuna kojujõudnuna sain aga hoopiski telefonikõne üleskutsega järgmisel päeval oma roosteläinud tennisemängu oskusi lihvima minna. Ajastus missugune.! Aga igatahes ... mustsõstrad veel peavad küpsema.... seega... tuleb härjal sarvist haarata! Homme on siis tennise trenni päev! (mida ma ka juba vähemalt 2 aastat edasi lükanud olen).  
Eelmine
2. Esmaspäev 20.07.2020
Järgmine
4. Kolmapäev 22.07.2020